Як можна заробляти великі гроші: кращі, реальні варіанти заробітку, перевірені часом

100 доларові банкноти в пачках

Подивившись статистику запитів в пошукових системах я побачив, що дуже багатьох хвилює питання як заробити великі гроші. У зв'язку з цим вирішив написати цю статтю. Багатьом вона буде корисна. Добре жити хочуть всі, але не всі вміють видобувати достатньо грошей для благополучного життя. Тож почнемо.

Зміст статті:

 • Як заробити великі гроші працюючи на дядька
  • фінансист
  • юрист
  • програміст
 • Як можна заробляти великі гроші роблячи бізнес
  • Магазин одягу
  • Автомийка
  • перукарня
 • Як заробити багато грошей за допомогою Інтернету
  • Форекс і бінарні опціони
  • свій сайт

Як заробити великі гроші працюючи на дядька

Якщо ви найманий працівник і заробляєте мало значить варто серйозно зайнятися пошуком нової роботи. Але це за умови, що ви кваліфікований фахівець.

Якщо ні, значить потрібно підтягнути кваліфікацію, знову ж таки, за умови, що ваша спеціальність добре оплачувана.

Якщо ні, може саме час змінити спеціальність і освоїти нову, високооплачувану? Повірте це ніколи не пізно зробити. Які спеціальності на даний момент оплачувані краще за інших?

Фінансист

Одна з найбільш оплачуваних спеціальностей. За 5-7 років при належній старанності, можна стати хорошим фахівцем, ще пару років знадобиться, щоб заявити про себе.

Юрист

5 років у вас піде на навчання ще 5 років у вас піде, щоб заробити авторитет і тільки потім можете розраховувати на хорошу зарплату. Як кажуть досвідчені юристи «Перші 5 років юрист робота на дядю, а вже тільки потім на себе».

Програміст

Знаєте скільки отримують хороші програмісти? Ні? Від 5 тисяч доларів і до 30-40 тисяч на місяць. Наприклад програмісти, які пишуть гри для соц. мереж отримують близько 20-30 тисяч доларів на місяць.

Це лише 3 спеціальності з безлічі інших. Думаю ви зрозуміли як заробляти більше грошей працюючи на дядька? Все просто, потрібно стати професіоналом в одній з високооплачуваних професій.

Так, доведеться багато вчиться, але потім ви зможете жити як хочете, а не як виходить.

Як можна заробляти великі гроші роблячи бізнес

Може пора кинути роботу на дядька і почати свій бізнес? Ви думаєте, щоб почати бізнес потрібно багато грошей і хороші знання? Ви помиляєтесь.

Бізнес буває різним, і в тому числі таким, де багато знань не потрібно. Яким бізнесом можна зайнятися з нуля, дуже багато грошей?

Магазин одягу

Щоб відкрити магазин одягу знадобитися близько 500 тисяч гривень. Приміщення можна взяти в оренду.

Все просто, закуповують оптом, продаєте в роздріб. Накрутку на одяг можна робити 300-400%. Да да, не дивуйтеся.

Наприклад, в моєму місті є багато таких магазинів. Закуповують наприклад джинси оптом по 500-800 гривень, а продають по 1500-3000 руб. У друга такий магазин вже років 5, недавно купив другу квартиру.Головне в цьому бізнесі не прогадати з місцем. Місце має бути прохідне - це ключовий момент.

Автомийка

Щоб відкрити автомийку на 2 бокси достатньо 300 тисяч гривень. Орендуєте приміщення, облаштовуєте, купуєте обладнання та наймаєте тлумачних робітників.

Плюс автомийки в тому, що на відміну від магазину, не потрібно підвозити товар, тільки необхідні кошти раз на місяць.

Автомийка на 2 бокси може приносити чистими близько 60-80 тисяч гривень. Це в великому місті. Якщо ви живете в невеликому місті, то дохід буде нижче, в межах 40-50 тис. гривень.

Ми перерахували декілька варіантів, як і великі гроші. Йдемо далі. Повірте методів заробітку насправді багато. Головне знайти «свою роботу» або «свій бізнес» і сміливо можна починати. Отже, яким ще бізнесом можна зайнятися, щоб заробляти великі суми грошей?

Перукарня

Для відкриття невеликої чоловічий перукарні «на 2 стільці» вам знадобиться тисяч 200-250 гривень. Крім машинок для стрижки, ножиць інше обладнання можна закупити Б / У. На такий перукарні в місяць чистими до 60 тис. гривень.

Існує ще багато варіантів прибуткового малого бізнесу, для відкриття яких не потрібні великі суми грошей.

Також можна відкрити ритуальні послуги, магазин нижньої білизни, магазин дитячих товарів, косметологічний кабінет, масажний кабінет - для його відкриття суми в 50-100 тисяч. буде достатньо.

Як заробити багато грошей за допомогою Інтернету

Багато хто думає, що в інтернеті можна легко і швидко заробити великі гроші. Я вас розчарую, це не так, точніше не зовсім так. В інтернет потрібно працювати раз в 10 більше ніж в реалі, щоб заробити таку ж суму. Знову ж потрібні спеціальні знання і необхідно багато вчиться. Все ж є кілька способів, великі гроші, про них нижче.

Форекс і бінарні опціони

Це заробіток на валютних операціях в інтернеті. Якщо протягом 2-х років посилено вивчати тонкощі заробітку на форекс, а також тренуватися, то цілком реально вийти на дохід в 2000 гривень в день. але ви повинні володіти аналітичним мисленням і повинні добре розбиратися в математичних розрахунках.

Свій сайт

Ви можете зробити свій сайт, а потім заробляти на ньому розміщуючи рекламу різних партнерських систем, яких в інтернет безліч. Але ви повинні будете вміти просувати сайт в інтернеті, пошукових системах, ця наука називається SEO. Дуже хороший сидячи вдома, але за короткий термін багато заробити не вийде.

Якщо зробити сайт, активно його наповнювати унікальним матеріалом і також активно вивчати SEO, через 2-3 роки реально вийти на заробіток в 1000 доларів в місяць. А може і раніше.

Ми перерахували основні способи того як заробляти великі гроші. Головне ви повинні розуміти одне, що цінуються знання і професіоналізм.

Зараз дуже жорстока конкуренція у всіх сферах. Ви повинні стати профі в тій чи іншій сфері і тоді хороший заробіток і удача прийде до вас. Теж стосується бізнесу, перед тим як, необхідно ретельно вивчити всі тонкощі, нюанси даного бізнесу і тільки тоді він буде успішним. Успіхів!