Як стати мільйонером

Мільйонер і його машина

Питання про те, як стати мільйонером, розбурхує уми мільйонів людей - не народився ще той, хто не хотів би стати по-справжньому багатим. У цій статті ми зібрали для вас найкращі способи розбагатіти з нуля, а також кілька корисних порад.

Зміст статті:

  • Створюємо власний бізнес
    • Гроші створює торгівля
  • Вчимося на топ-менеджера
    • Як і де вчитися
  • стаємо фахівцем
  • інвестуємо
  • Створюємо авторський продукт

Створюємо власний бізнес

Найпростіший і очевидний варіант розбагатіти - створити власний бізнес і потроху розширювати його, вкладаючи зароблені гроші у відкриття нових магазинів, підприємств або філій.

Гроші створює торгівля

Як показує статистика, найкращим бізнесом з точки зору швидкості примноження капіталу є торгівля. Недарма ще в середні століття найбагатшим станом було купецтво. Проте, сьогодні торгівля є ще й найбільш ризикованим бізнесом, оскільки багато товарів мають вкрай малим терміном морального старіння.

Вчимося на топ-менеджера

Стати мільйонером можна не тільки за рахунок прибутку, а й за рахунок зарплати - якщо ви топ-менеджер великої і успішної компанії.

Так, наприклад, Тім Кук, який очолює корпорацію Apple, отримує зарплату в розмірі 2 млн. Доларів на рік, а з усіма компенсаціями та преміями його річний дохід становить близько 10-ти мільйонів доларів.

При цьому основна частина доходу топ-менеджера - не зарплата, а акції компанії, якою він керує. І чим ефективніше буде працювати керівник, тим дорожче будуть акції компанії, і, відповідно, тим більше він буде отримувати. Той же Тім Кук володіє акціями Apple, вартість яких становить близько 422-ох мільйонів доларів.

Як і де вчитися

Щоб стати топ-менеджером, потрібно закінчити хороший ВУЗ (бажано за спеціальністю «менеджмент» або суміжних спеціальностей) і отримати два-три роки практичного досвіду, пропрацювавши у великій (краще міжнародної) компанії.

Потім потрібно пройти навчання за програмою MBA в акредитованому асоціацією AMBA навчальному закладі. В рамках даної програми здійснюється підготовка менеджерів середньої та вищої ланки для комерційних і державних структур.

Але і цього буде мало - знати потрібно куди більше, ніж дають в будь-який бізнес-школі. Адже, на менеджерів навчаються багато, тоді вдається далеко не кожному.

Вивчайте іноземні мови, читайте книги з менеджменту і бізнесу, використовуйте кожну можливість отримати додаткову освіту - лише так можна стати справжнім професіоналом, кандидатура якого зможе зацікавити велику компанію.

Стаємо фахівцем

Топ-менеджери є не єдиними володарями великих зарплат, адже добре заробляти можуть будь-які фахівці. Так що будь ви хоч психологом, хоч програмістом, ви цілком можете стати мілліонером.Но мало хотіти заробляти гроші, потрібно прагнути до цього всіма силами. І в першу чергу, звичайно, вчитися. Пам'ятайте, що спочатку ви працюєте на диплом, а потім він працює на вас. Чим вище буде рівень вашої освіти, тим більша ймовірність того, що ви зможете отримати високооплачувану роботу.

Інвестуємо

Своєчасні інвестиції, навіть невеликі, можуть зробити вас дуже багатим. Так, ті, хто вклав кілька сотень доларів в такі компанії, як IBM, Apple і Microsoft 20-30 років тому, сьогодні є мільйонерами. Причому це пасивний дохід - вони отримують прибуток від одного разу зроблених вкладень, не витрачаючи часу і сил.

сьогодні найбільш перспективними для інвестицій є мобільні і хмарні технології, а також альтернативна енергетика. І хоча навряд чи дохід від таких вкладень буде сумірна того, що отримали перші інвестори піонерів комп'ютерної ери, він все одно буде значним.

Створюємо авторський продукт

Немає на світі нічого дорожчого, ніж хороша ідея. Якщо у вас така є - ви вже на першій ступені на шляху до багатства. Залишилося лише докласти зусиль для її реалізації.

Чи зможете ви розбагатіти за рахунок свого авторського продукту, будь це книга, музична композиція, мобільний додаток або нова технологія, не знає ніхто.

Зате точно відомо, що ви нічого не заробите, якщо не спробуєте реалізувати свою ідею.

Пам'ятайте, що успіху добиваються лише наполегливі і сильні духом, і як би не було важко, ні за що не здавайтеся.

На жаль, точної відповіді на питання, не існує. Точніше, для кожного він свій, адже будь-яка людина сам вибирає свій шлях. Головне - не переставайте пробувати, і все у вас вийде.

Відео по темі: