Як змінити ментальні причини бідності на мислення багатої людини

Роберт Кіосакі бідний каже

Чому в цьому світі трохи багатих людей? Причин багато, і так було в усі часи. Людству заважали процвітати голод і неврожай, мізерні природні ресурси, грабежі і набіги кочівників, слабка економіка стани і недолік знань про ринкові відносини. Але основні причини в самій людині, в його неправильному мисленні. Так, як же змінити мислення щоб стати багатим?

Ставлення соціуму до бідності

Ніхто не хоче бути тим бідним, про який йдеться у Святому Письмі, і кожен бореться за ресурси для свого існування по-своєму. Однак деякі причини бідності відносяться до «ментальним хворобам», а не до ресурсів або потенціалу.

Кого не запитай - всі хочуть поліпшити своє матеріальне становище, але не всі до цього прагнуть, а тільки мріють, щорічно загадуючи бажання на Новий рік. На цьому їх робота по досягненню матеріального добробуту закінчується, так і не розпочавшись.

Деякі люди відчувають в собі потенціал підприємця і щось намагаються робити, але швидко здаються. Особливо легко «здуватися», як повітряна куля, коли виникають певні труднощі. Тоді люди знову скочуються з гори, на яку так тяжко підіймалися.

Іноді волею долі люди скочуються до браку, але одні скаржаться на владу і економіку, інші починають щось робити і чомусь вчитися. Немає універсального ради - кожен шукає спосіб перетворення в гроші свої ресурси.

Нерозумні люди, відчуваючи наближення бідності, намагаються ні в чому собі не відмовляти, просто розбазарюють гроші на безглузді речі. Розумні розмірковують, як знизити витрати, але вкладаються в те, що знадобиться в найближчі роки - житло, транспортний засіб, сезонний одяг та взуття. Тим, у кого вистачає фінансового досвіду, інвестують, намагаються вкластися в те, що не пропаде. А краще - в те, що буде приносити прибуток, стане хорошим джерелом доходів.

Слабовільні люди при насувається бідності впадають в депресію, спиваються або приймають неправильні рішення, але так нічого і не творять. Є і така категорія людей, яка шукає тих, у кого можна щось зайняти, але не збирається їх віддавати або віддають через багато років, коли гроші знеціняться. Через це вони втрачають друзів і корисні зв'язки, так нічому і не навчившись.

Хто і як реагує на загрозу бідності - показник рівня ментальності. І крім активних дій з нарощування стану важливі радикальні зміни в світогляді.

Основні причини бідності в ментально-емоційній сфері

1. Занижена самооцінка, відчуття себе «негідним» багатства. У цих людей невірна установка - «чужий я на цьому святі життя», «як-небудь переживемо», «багатство не для таких, як я». Це внутрішньо відторгнення, коли люди відхрещуються від можливості. Корінь лих - виховання і самовідданість, формування особистості в атмосфері зайвої скромності.

Навіть якщо таким людям допомагають, наприклад, давши гроші на стоматологію або гідну одяг, вони собі в цьому відмовлять за звичкою. Це їх вибір, а не даність згори, це ментальна хвороба, поки вони не перехворіють, ніякі вливання не допоможуть.

2. Жадібність - друга за поширеністю причина грошового недоліку. Поширена помилка, що жадібний - це ощадливий. У таких людей повинні водитися гроші, але частіше буває навпаки. Закон життя такий, що важливо одночасно бути ощадливим і щедрим. Тобто, вміти витрачай і економити, брати і давати, приберігати і ділитися. Але метальними залежність від грошей виробляє «відштовхуючий» ефект.

Поки жадібні люди не перестануть залежати від грошей, вони не розбагатіють, оскільки навіть для елементарного інвестування та управління фінансами у них не вистачити духу. А гроші поступово знецінюватися і губляться через інфляцію. А щедрим і заповзятливим людям гроші приходять з найнеймовірніших джерел.

3. Боязнь залишитися без грошей - це принцип негативної віри, тобто чого боїшся, то і прийде. Страх працює як магніт для нещасть, тому важлива правильна мотивація і позитивний настрій. Цьому вчать багато «бізнес-коучі», але не обов'язково підключатися до чиєїсь грошової піраміді, щоб цей принцип працював.

Організуйте «піраміду», яка працюватимуть на вас. Наприклад, створіть якісний продукт (товар або послуги), все більше і більше клієнтури. Не бійтеся, що це «не спрацює», буде хоч якийсь досвід, замість втрачених шансів. Але при цьому вірте в себе і працюють на вас обставини.

4. Ненависть до людей з'їдає окремих людей, цілі сімейні клани, організації, народи і навіть країни. Заздрість і ненависть по відношенню до забезпечених людей породжує в підсвідомості: «якщо вони погані, то краще бути жебраком».

Якщо не змінити ці стереотипи, не почати поважати підприємливих людей, щиро радіючи чужим, нічого доброго не вийде. Важливо перейнятися до людей симпатією, а заодно і чомусь корисному навчиться. Недбалий рада «бувалих» стає рятівним колом для новачків у бізнесі.

Рада багатого дядька відкладати від будь-якого доходу 10-25% здатний радикально змінити життя бідного юнака, який звик всю стипендію марнувати з друзями. Саме корисні поради «багатого дядька», а не страх бідності. Один американський юнак попросив свого багатого дядечка взяти з собою на Гаваї, оскільки це йому не дорого обійдеться. На що мільйонер пояснив, що він відпочиває на екзотичних островах, попутно займаючись. А якщо буде тягати за собою нероб, то точно незабаром розориться. Ось які різні ментальні підходи до однієї і тієї ж поїздці на море!

Відео по темі: