Як змусити себе поважати будинки і на роботі

Красивий і успішний чоловік

Сьогодні розповімо як змусити себе поважати на роботі і вдома. Неможливо змусити всіх людей любити і поважати нас. Дар пробуджувати шанобливе ставлення до себе має на увазі крім таких якостей, як порядність, чесність і справедливість, присутність у людини хоч трохи раціонального егоїзму.

Того самого, який дає можливість:

а) не здійснювати «добру справу» на шкоду собі;б) вести себе в згоді з власними поглядами, а не так, як того бажають оточуючі.

Це основні правила для тих, хто бажає домогтися поваги від своїх домочадців і колег по роботі. Дуже важлива наша , так як саме вона встановлює рівень поваги оточуючих.

Що нам заважає

Кожна людина гідна того, щоб його цінували і сприймали таким, яким він є. Іноді на догоду сторонній думці ми відвертаємося від улюбленої справи. У деяких випадках це зачіпає наше власне щастя, свободу самовираження. Сидимо і чекаємо, що нас полюблять або почнуть поважати - в цьому і є наша принципова помилка.

Ми думаємо, що якщо зовсім щиро з ентузіазмом кидаємося на боротьбу за вселенське благоденство, то діяти для свого особистого щастя буде непорядно з нашого боку. Нам може здатися, що користь, принесена рідної компанії або близьким, автоматично переросте в нашу. Так буває далеко не завжди. Чим більше ми поступатися своїми інтересами на догоду роботі або сім'ї, тим більше забуваємо про себе.

Головне, жертовність поступово стає нормою життя і перестає обурювати нас. Накопичується фізична і моральна втома, а разом з ними і незадоволеність життям. Кожному знаком образ втомленої змученої побутом жінки. Але цей образ зразкової працівниці, дружини і матері - всього лише втеча від потреби самоствердитися.

Якщо ви схильні звалювати сторонні труднощі на свої плечі, то готуйтеся до того, що ваші особисті неприємності від цього не стануть менше, скоріше навпаки. А люди, які звикли, що хтось приносить в жертву власні потреби заради них, стануть потребувати ще більшої уваги. Не розраховуйте на вдячність з їх боку, так як вони звикли дивитися на допомогу і турботу про них, як на вашу святий обов'язок.

Ваші взаємини з близькими цілком залежать від вас. Часто навіть люблячі чоловіки перестають поважати своїх дружин, якщо ті не можуть змусити рахуватися з собою. Найцікавіше, що перший час члени сім'ї будуть дратуватися, якщо прийнявши рішення зайнятися своїм життям, ви не зумієте догодити їхнім запитам.

Що нам допоможе

Роль жертви вам абсолютно не підходить. Знайдіть можливість зосередитися на власних інтересах і відстоювати свої потреби. У щільному графіку справ постарайтеся виділити деякий час для особистого користування. Формат вашого дозвілля позначте самостійно. Вам доведеться точно визначити межі свого вільного часу і для оточення. Ні телефонні розмови або прохання про допомогу, а тим більше претензії не повинні вас відволікати.

У деяких випадках частина справ доведеться покласти на кого-небудь ще, якщо тільки ви самі не відчуваєте задоволення від цієї роботи. Виконуючи домашні справи, домочадці не повинні думати, що здійснюють благодіяння для вас. Якщо ви відчуваєте почуття провини, доручаючи господарські питання членам сім'ї, то подумайте, скільки вільного часу ви отримаєте. Адже ви зможете відпочивати і займатися улюбленою справою.

Не прагніть подобатися абсолютно всім. Якщо ви прославитесь на роботі, як людина в будь-який час готовий вислуховувати розповіді про особисті неприємності і приходити на допомогу, то через короткий час ці заняття поглинуть все ваше робочий час. Будьте чуйні і співчутливі з тими, у кого насправді сталося лихо, але не приймайте близько до серця скарги любителів нарікати на життя.

Постарайтеся поставити себе так, щоб ніхто не зміг примусити вас робити те, що ви зробити не в змозі. Слова «ні» або «не можу» говорите в той час, коли і справді так думаєте. Чи не розкидайтеся цими словами даремно.

Поважаємо себе і інших

  • Прямо говорите людям про свої бажання, потреби, інтереси та почуттях.
  • Будьте ввічливі, але тверді у своїх рішеннях.
  • Будьте гнучкі, навчитеся знаходити компромісне рішення.
  • Ніколи не звалювати на себе роботи більше, ніж ви здатні виконати.
  • Наполягайте, щоб враховувалися ваші права і інтереси, але водночас поважайте потреби оточуючих.
  • Замислюйтесь над тим, що відчувають інші люди.
  • Намагайтеся зберігати присутність духу, виробіть у себе відчуття власної значущості і самоповагу.

Чудовий і благополучний світ залишиться всього лише ілюзією, якщо ми не станемо кожен день боротися за нього. Навколишні люди сприймають нас, спираючись не лише на те, що ми говоримо, але і як тримаємося. Виховуйте в собі почуття гідності і ведіть себе так,.

Відео по темі: