Кілька основних положень для успіху в бізнесі

Красива дівчина в діловому костюмі, яка домоглася успіху

Нижче ми розповімо що необхідно для успіху в бізнесі - основні моменти. Згідно зі статистичними даними, через короткий відрізок часу більше половини всіх створених комерційних організацій перестають функціонувати.

Менше 5% організацій мають можливість для отримання річного обороту понад 1 мільйон в американській валюті, тільки 1% - понад 5 мільйонів доларів. Але ж давно відомо, що основною метою будь-якого бізнесу є отримання доходів. З чого формується ?

Зміст статті:

  • Задуми і як працює більшість бізнес-проектів
  • планування бізнесу
  • Завзятість і труд все перетруть, ну і ще знадобиться трохи везіння
  • Нести відповідальність за все, що створив сам
  • Чи не втрачати пильність
  • вливання ресурсів
  • Завжди бути активним
  • Формування позитивної репутації

Задуми і як працює більшість бізнес-проектів

Підібрати дійсно оригінальну думку для майбутнього бізнесу в сучасному світі технологій складно - багато винаходів вже придумані. Отже, навряд чи вийде запатентувати знову вже створене колесо. Тим більше російський бізнес часто базується на простий перекуповування товарів для їх подальшого продажу і складає певну схему.

Тобто дрібні оптові підприємці здійснюють купівлю продукції у великих перекупників, які в свою чергу набувають її у виробника.

Причому сформована схема буває довгою. І що не менш важливо, ціна товару зростає в астрономічній прогресії, а його якість залишається на колишньому рівні. Тому до пересічного покупця він доходить з ціновим діапазоном, в кілька разів перевищує його справжню вартість. І такі проекти повторюються з року в рік.

Розробка власного бізнес-плану доступна багатьом. Деякі винахідники буквально сиплять ідеями, як з рогу достатку. Але тільки мала частина їх відкриттів втілюється в справу.

Наприклад, американському мільярдерові Джону Орінджеру за все своє життя вдалося створити більше десятка проектів для розвитку бізнесу. Майже всі з них йому довелося закрити, так як вони не виправдали його сподівань. Однак недарма він народився під щасливою зіркою, для успіху і світової популярності йому цілком вистачило однієї-єдиної ідеї про винахід фотобанку.

Цікавим вважається і той факт, що, хоча отримання хорошого доходу і є основою бізнесу, для великих бізнесменів, які започаткували свою справу самостійно, тобто без початкового капіталу, отриманого в спадщину, являє інтригу саме сам процес отримання грошових коштів.

Планування бізнесу

Давно відомо, що основа вдалого бізнесу - це його план. У ньому робиться аналіз всіх передбачуваних ринків збуту товару або надання послуг, визначаються точки зору на них інших компаній, встановлюються короткочасні і тривалі дилеми, виявляється потреба як у всіх типах ресурсів, так і окремих найменувань товарів, оцінюються можливі ризики.

Цей документ являє собою докладний покроковий керівництво, особливо це відноситься до новачків у бізнесі.

Завзятість і труд все перетруть, ну і ще знадобиться трохи везіння

З першого погляду здається, що це взаємовиключні поняття. Можна довго і наполегливо йти до наміченої мети, але в підсумку, не володіючи проникливістю і удачливістю, так і не добитися найвищих результатів.

Недарма навіть великі уми говорили, що свої знамениті відкриття вони робили тільки один раз в житті. Досить згадати відому притчу про яблуко, що впав на голову Ньютону. Еврика! Його несподівано відвідало осяяння, що спричинило за собою створення закону про всесвітнє тяжіння.

Нести відповідальність за все, що створив сам

, потрібно розуміти всю ступінь навантаження, яка з цього моменту ляже на плечі. Адже від самостійних рішень тепер залежить багато чого: чи буде відкрите справу успішно розвиватися, приносячи прибуток, або загине на корені, як слабкий відросток.

Перш ніж робити перший крок, необхідно все ретельно продумати: А чи не простіше перебувати у кого-то в підпорядкуванні і тримати відповідь тільки за свою роботу?

Чи не втрачати пильність

Навіть самим завжди потрібно тримати вухо гостро, так як конкуренти не сплять, вони також мріють домогтися в розпочатій справі максимального успіху.

отже, потрібно систематично відстежувати всі вжиті кроки суперників і завжди раніше їх встигати зробити наступний ривок.

Вливання ресурсів

Раніше будь-яке комерційне підприємство вимагало чималого вкладення капіталу. Зараз це не завжди потрібно. Можна мати тільки один якісний предмет, просто потрібно вміти ним правильно розпорядитися.

Завжди бути активним

Відповідно до проведеного анкетування лише близько 20% опитаних готові пожертвувати багато для досягнення позитивного результату. Але їх бурхлива активність часто швидко сходить нанівець. А щоб бізнес успішно існував довгий час, потрібно постійно бути активним.

Формування позитивної репутації

Цей критерій також є ще однією складовою .

Добрі відгуки вдячних клієнтів про компанію відразу підвищують її конкурентоспроможність, привертають увагу контрагентів, роблять простіше доступ до всіляких ресурсів. Її імідж повинен формуватися поступово, а не стихійно.

Також, велике значення має і репутація її, його здатність до проведення ділових переговорів з партнерами.