Платіжні термінали як бізнес і як на цьому заробити

Дівчина стоїть біля платіжного терміналу

Сьогодні наша статися буде присвячена темі: платіжні термінали як бізнес і як на цьому заробити? Ні для кого не секрет, що практично будь-які послуги можна сплатити в стаціонарних терміналах, які знаходяться практично в будь-якому магазині. Але що це за пристрій і як правильно організувати подібний бізнес, знають далеко не всі. Ми спробуємо пролити світло на це питання.

Отже, термінали оплати - це якесь стаціонарний пристрій, за допомогою якого будь-який бажаючий самостійно може провести грошовий платіж. До таких платежів відносяться: оплата інтернету, житлово-комунальних послуг, мобільного зв'язку та багато іншого.

Зміст статті:

 • Для того, ваш бізнес успішно працював в цій сфері, перш за все, необхідно:
 • 1. Реєстрація компанії.
 • 2. Пошук місця, де будуть розташовані термінали платежів.
 • 3. Укладення договору з компанією з виробництва та обслуговування платіжних терміналів.
 • 4. Знайти охоронну організацію.
 • 5. Купівля терміналів прийому платежів.
 • 6. Розрахунок прибутку і витрат.

Для того, ваш бізнес успішно працював в цій сфері, перш за все, необхідно:

 • зареєструвати майбутню компанію;
 • купити апарат;
 • визначитися з сервісною компанією;
 • визначитися з місцем, де буде встановлений платіжний апарат;
 • укласти угоду з платіжною системою.

1. Реєстрація компанії.

Це, мабуть, найперше з чого необхідно починати абсолютно будь-хто. Ваша майбутня фірма може бути оформлена, як «Організація з обмеженою відповідальністю» або ж, як «Індивідуальний підприємець». Після цього відкрийте рахунок в будь-якому зручному для вас банку.

2. Пошук місця, де будуть розташовані термінали платежів.

Місцезнаходження платіжного апарату грає одну з ключових ролей в успішному розвитку вашого бізнесу. Найкраще використовувати платіжні у великих магазинах, великих розважальних центрах і густонаселених вулицях. Іншими словами, там, де велика прохідність людей (від тисячі чоловік щодня). Крім цього також необхідно дізнатися про можливість підключення платіжного терміналу до електричної мережі і про наявність служби безпеки.

3. Укладення договору з компанією з виробництва та обслуговування платіжних терміналів.

Звичайно, можна купити апарат у однієї фірми, а укласти договір на сервісне обслуговування з іншого, але це більш фінансово затратний спосіб. Так як найчастіше, якщо ви підписуєте договір про довгострокову співпрацю, то вам надають певні знижки. Якщо спочатку ви збираєтеся встановити тільки один платіжний термінал, то можна обійтися без персоналу. Якщо ж у вас широкомасштабний проект, то краще за все найняти кваліфікованого оператора, який буде відслідковувати всі операції через інтернет.

4. Знайти охоронну організацію.

Вона буде проводити інкасацію готівки.

5. Купівля терміналів прийому платежів.

Тільки після оформлення юридичної сторони бізнесу, ви можете спокійно купувати платіжний термінал. Перед цим слід ознайомитися з платіжними мережами, які існують на даний момент, і вибрати найбільш підходящу для себе. А саме Е-pay, E-port і ін.

Вартість вуличних платіжних терміналів починається з 80 000 рублей. Апарати ж, які призначені для установки усередині приміщення, можна придбати і за 60 000 гривень. Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні такою сумою, то можна купити апарат, вже був у вжитку. Таким чином, можна заощадити до 50%.

6. Розрахунок прибутку і витрат.

Весь дохід від платіжних -Структури буде грунтуватися на комісії, яка складає 2 - 8%. Щоденний оборот в непрохідному місці становить близько 8000 гривень, в густонаселеному районі - до 100 000 гривень. Неважко порахувати прибуток: вона складе від 2000 до 8000 гривень.

Так, що дерзайте! І ніколи не сумнівайтеся у своїх силах.

Відео по темі: