Торгівля товарами для тварин через вендингові автомати

Вендинговий автомат для собак

Зараз детально розповімо як можна відкрити бізнес з торгівлі товарами для тварин через вендингові автомати. Ці автомати були винайдені досить давно. З самого початку винаходу вони стали користуватися популярністю. Перші автоматичні продають пристрої з'явилися близько 2 000 років тому в Стародавній Греції. Тоді необхідність в даних пристроях була обумовлена ​​тим, що велика кількість паломників відвідували святі місця, і кожен хотів взяти з собою трохи освяченої води.

А так як все обов'язково приносили пожертви в храми, то логічним було встановити автоматичний пристрій для роздачі води. Жодна крапля дорогоцінної рідини не могла пролитися повз судини. Парафіянин розміщував свій посудину під жолоб для води і опускав монетку (пожертвування) в отвір для монет, тоді текла вода, тому що монета приводила в дію механізм, який опускав важіль клапана ємності з водою.

На сьогоднішній день автомати дуже популярні і пропонують великий вибір товарів і послуг: Можна випити улюблений кавовий або чайний напій з потрібною кількістю цукру; купити воду або солодощі; зробити собі фреш; купити бахіли; оплатити або поповнити рахунки і ще придбати безліч інших товарів і послуг, які полегшують життя людини.

Зміст статті:

  • Плюси вендінгових автоматів
  • Де поставити вендінговий автомат?
  • прибуток
  • Зручність вендінгових автоматів

Плюси вендінгових автоматів

Повертаючись додому пізно ввечері, згадується, що чогось важливого будинку немає. Магазини закриті, але тут виручає вендінговий автомат, що стоїть недалеко від будинку, де точно є те, що необхідно в даний момент.

Або ж, йдучи в гості «з порожніми руками», завжди можна купити «чогось смачненького» і не потрібно стояти в черзі і чекати продавця, який пішов на технічну перерву, особливо, якщо є обмеження в часі. Автомат працює цілодобово, він не споживає багато електроенергії, завжди повідомляє про прийнятих грошових купюрах і наявності або відсутності здачі, а це дуже економить час.

Ті ж плюси можна привласнити вендінговим автоматам з товарами для тварин. Господар міг не встигнути купити своєму домашньому улюбленцю корм на наступний день або ж, гуляючи, в холодну погоду, вихованець замерз і до будинку ще далеко, можна зупинитися у автомата і купити тварині милий пуховічок, а в жаркий день - придбати воду і напоїти улюбленця. Всі люблять тварин і кожен, нехай по-своєму, але намагається виділити його серед інших красивою одягом, аксесуарами і навіть взуттям.

Такі автомати в людних місцях дозволять кожному бажаючому піклуватися і про безпритульних тварин. Дуже багато журяться, що нема чим пригостити нещасну тварину, а так хотілося проявити турботу. Автомати в парках і скверах дозволять людям підгодовувати диких мешканців: птахів, білок та інших звірів. Багато батьків, гуляючи з дітьми, з радістю б купували жменю зерен, щоб погодувати з дітьми птахів, адже це прищеплює турботу про братів наших менших і вчить добру.

Де поставити вендінговий автомат?

Для визначення місця дислокації вендінгових автоматів з продажу товарів для тварин, в першу чергу потрібно провести моніторинг ринку даних товарів. В першу чергу варто поставити автомати там, де найчастіше бувають власники тварин - це парки, сквери, ветеринарні клініки.

Потрібно звернути увагу на великі житлові масиви і прохідні місця - це зупинки, супермаркети, автостоянки, можливо, розміщення автоматів поблизу цих місць буде актуально. Адже практично в кожному будинку є домашній вихованець - рибки, птахи, рептилії, кішки, собаки, гризуни і всі вони їдять або потребують спеціальних засобах за змістом або догляду.

Також можна поспілкуватися з організаторами виставок тварин і забезпечувати їх виїзними автоматами. Часто буває, що господар щось забув прихопити з дому для вихованця або, в нагороду за участь у виставці, готовий чимось пригостити свого підопічного, а може і не свого.

Прибуток

Звичайно, прибуток прийде не відразу, так як для початку потрібно вкласти деяку суму на покупку і заповнення автоматів. Вартість одного автомата обходиться приблизно від 2 до 10 тисяч євро. Такий розбіг за витратами від того, що все залежить від наповнення автомата. Потрібно розуміти, що чим якісніше товар, тим більше прибутку він принесе. Заробіток з'явиться приблизно через півроку, коли витрати окупляться. Тоді за допомогою цієї нехитрої ідеї і невеликих вкладень можна розбагатіти.

Зручність вендінгових автоматів

Вендингові автомати зручні всім і у всьому. Розглядаючи більш детально цей аспект, можна відзначити головні переваги:

для покупця:

  • покупку можна зробити в будь-який час доби;
  • ніяких настирливих продавців і фраз типу «У мене немає здачі, розміняйте»;
  • можна вибирати товар стільки, скільки заманеться, ніхто не буде підганяти;
  • завжди в наявності заявлений асортимент.

для власника:

  • ніяких витрат на персонал (підбір, навчання, контроль, податки, зарплати), а це означає, що весь прибуток осідає в кишені;
  • всі клієнти будуть обслужені і жоден з них не загубиться; висока самоокупність.

в не залежності від того, що ви продаєте через автомати. А одне з головних переваг - що не потрібно витрачати на цей бізнес багато свого часу.

Ви також можете ознайомитись з іншими статті розділу нашого сайту - .

Відео по темі: