Чому вигідно відкривати власне виробництво теплиць і парників

Теплиця з полікарбонату

У наш час процеси вирощування овочів постійно удосконалюються. Все ж до сих пір дана галузь страждає від різних проблем, наприклад великої кількості бур'янових рослин, наявність всіляких шкідників в особі гризунів і комах.

Чому це вигідно

Деякі регіони країни мають м'яко сказати не сприятливі кліматичні умови для вирощування овочів, що в підсумку негативно позначається на врожайності, тобто ефективності даної діяльності. Саме з цього бізнес ідея організації виробництва теплиць, парників, їх подальшого монтажу, має хороші перспективи.

Підприємець, який вирішив освоїти дане виробництво, має шанси створити вельми рентабельне і комерційно успішне підприємство.

Тепличні методи, овочів дозволяють захистити цю діяльність від впливу погодних, кліматичних умов. Все це позитивно відбивається на врожайності підприємства, що займається вирощуванням різних овочевих культур, його комерційних показниках.

Попит на теплиці, парники на ринку досить високий, адже вітчизняних виробників подібної продукції мало, а продукція зарубіжних підприємств коштує не дешево. Підприємець може налагодити власне виробництво теплиць і парників різного виду, розміру, модифікації.

При їх виготовленні він може використовувати різні матеріали (поліетилен, скло, акрил, алюміній, дерево, пластик і так далі).

Вироблена ним продукції може бути додатково оснащена системами автоматизованого контролю температури, вологості.

Підприємець може заробляти не тільки на реалізації, виробленої на його підприємстві продукції, але і на її подальшому монтажі, на ділянці покупця, післяпродажному обслуговуванні тепличних комплексів.

На які види теплиць і парників є попит

Важливо, що виробництво теплиць і парників, засноване на використанні досить не дорогих матеріалів, які підприємець може дістати без праці в необхідній йому кількості. На сьогодні теплиці, виготовлені з дерева (каркас) практично не актуальні на ринку, попит на подібні тепличні комплекси серед вітчизняних тепличних господарств досить низький.

На сьогодні попитом користуються вироби з більш міцним і довговічним металевим каркасом, де замість поліетилену використовується в якості укриття стільниковий полікарбонат або спеціальне скло, добре пропускає ультрафіолет.

Найбільш популярними і користуються попитом серед тепличних залишаються конструкції, вкриті полікарбонатом. Даний покривний матеріал добре проводить світло, легкий, міцний. Підприємець може виробляти парники, каркас яких буде монтуватися з поліетиленових (металевих) трубок, природно невеликого діаметру.

Модульні конструкції

Найбільш простим варіантом для старту тепличного виробництва є закупівля готових модульних конструкцій, які випускають великі виробники. Вигідніше для підприємства організувати повний цикл виробництва, правда, тоді доведеться більше вкластися в бізнес-проект. Йдеться про оренду або купівлю обладнання.

Підприємець завжди може розширити виробництво, налагодивши випуск зимових садів, монтажем яких можна займатися круглий рік. зазвичай є сезонною продукцією.

Підприємець може розраховувати на успіх, якщо буде стежити за ситуацією з попитом, дотримуватися грамотної цінової політики, витрачати певні кошти на рекламу свого підприємства і виробленої ними продукції для тепличних господарств.

HD відео по темі: