Як відкрити бізнес по виробництву піддонів

Лінія виробництва піддонів

Скільки щодня проводиться товарів, стільки ж потрібно для них упаковки і тари для переміщення. А, значить, бізнес в цій галузі завжди буде актуальним. І якщо ви бажаєте відкрити власну справу, зверніть увагу на виробництво піддонів.

Піддони використовуються в самих різних сферах виробництва, починаючи від торгівлі і закінчуючи фермерським господарством. Термін служби одного палета - це інша назва нашого товару, не так вже і довгий. Тому закупівлі здійснюються постійно.

Що стосується конкуренції, то вона здебільшого існує тільки між вітчизняними виробниками. Імпортні аналоги хоч за якістю і ідентичні, але набагато дорожче. Отже, з чого почати?

Зміст статті:

  • закупівля сировини
  • устаткування
    • Отже, вам знадобиться:
  • Який прибуток

Закупівля сировини

Починати виробництво палетів доцільно тільки в тому випадку, якщо у вашому районі лісопромисловість має місце бути. Адже саме там закуповується сировина для виробництва піддонів. Звичайно, це не головна умова, але все ж важливе. Чому?

По перше, за доставку сировини здалеку доведеться заплатити додатково. З огляду на прибуток з одного вироби, яка буде вказана нижче, починаючому виробництва це теж ні до чого.

По-друге, на тартаку можна придбати вже підготовлену сировину. Це дозволить обійтися без придбання додаткового обладнання, якого і так буде потрібно чимало.

Устаткування

піддони, то приготуйтеся до значних витрат на обладнання. На жаль, лінії по збірці, пилорами та інші верстати коштують не так дешево, і заощадити в даному випадку просто неможливо. Знизити витрати можна лише при купівлі обладнання, вже був у використанні.

Втім, якщо ви не маєте наміру відкривати справжнісінький завод, а готові задовольнятися, сенсу купувати нове обладнання і немає. Справа в тому, що випускаються нові моделі тих же ліній по збірці піддонів по функціоналу від обладнання минулих років не сильно то і відрізняються.

А ось в ціні різниця величезна, вона здатна досягати декількох мільйонів. Тому беріть машини, випущені 30 і більше років тому. Їм «вік» не перешкода, зі своєю роботою вони впораються на відмінно.

Отже, вам знадобиться:

  • Виробнича лінія
  • Машина для обрізки кутів
  • гідравлічний транспортер
  • фрезеровочного машина

Звичайно, найголовнішим агрегатом є саме виробнича лінія. Саме на ній виконується основна частина роботи по збірці піддону. Що з вартістю? Найбільшу вартість з перерахованого обладнання має виробнича лінія.

Колишня у вжитку, старого випуску і в хорошому стані вона обійдеться приблизно в 1,5 мільйона гривень. При бажанні і певному старанності можна знайти і дешевше. Все інше разом узяте обладнання обійдеться приблизно в таку ж ціну. Тобто на закупівлю вам доведеться виділити близько 3-х мільйонів гривень.

Який прибуток

На самому початку вже було сказано, що дане. Яку? Це залежить виключно від ваших здібностей організовувати робочий час і від продажів готового виробу. Витрати на виробництво одного піддону становитимуть приблизно 220-230 гривень. Продавати готовий піддон можна за ціною від 270 до 470 гривень.

Такий розкид у вартості пояснюється якістю готового виробу, матеріалів, з якого він виготовлений і від наявності антисептичної обробки. Звичайно, щоб залучити покупців, вартість варто встановлювати виходячи з цін конкурентів.

В середньому прибуток з одного піддону становитиме 40-50 гривень. Ваша лінія, яка виробляє піддони, буде випускати приблизно 50 штук виробів на годину. Тобто виробництво окупиться протягом декількох років. Але все ж варто врахувати, що це показники усереднені і все залежить тільки від вас. Втім, не розпочавши, ви не дізнаєтеся ніколи. Тому дерзайте і.

Відео по темі: