Як відкрити виробництво металевих дверей

Різні металеві двері

Хороша металеві двері - це надійний захист свого будинку від чужого вторгнення, і попит на такі двері сьогодні дуже великий. Саме тому виробництво металевих дверей в якості власного бізнесу стає актуальним джерелом доходу: ринок збуту дверей досить широкий, і перші вкладення окупаються досить швидко.

Зміст статті:

  • приміщення
  • устаткування
  • персонал
  • Реклама
  • документація
  • Ринок збуту металевих дверей
  • Прибуток і окупність виробництва

Приміщення

Успішність «дверного» бізнесу багато в чому залежить від правильно підібраного приміщення. В даному випадку необхідно орендувати приміщення з площею не менше 300 квадратних метрів - найкращим варіантом буде оренда промислового цеху. Крім площі, до приміщення особливих вимог немає, проте варто подбати про дотримання санітарних норм роботи персоналу: необхідні туалет і невелике приміщення для робітників.

Устаткування

по виготовленню металевих дверей вимагає закупівлі спеціального обладнання. Перш за все, це фрезерні та токарні верстати, спеціальний прес для згинання листів. Також знадобиться зварювальне обладнання, піч полімеризації і камера для фарбування.

Виготовлення металевих дверей вимагає додаткового обладнання: фарбувальних пістолетів, компресорів та комплексу для підготовки поверхні, гільйотини, ножівки, болгарки. Закупівля нового обладнання для бізнесу з виробництва дверей з металу обійдеться мінімум в півмільйона гривень, однак можна заощадити, купивши старі агрегати в хорошому стані.

Персонал

Для виробництва металевих дверей знадобляться зварювальники: один зварювальник в день може виготовити приблизно двоє дверей, і для того, щоб мати хороший дохід, необхідно найняти чотири-п'ять зварників. Якщо ж, крім виготовлення, підприємець має намір займатися доставкою і установкою дверей, то потрібно буде додатково найняти водія і установника.

Найнявши водіїв з власним транспортом, можна буде заощадити на покупці машин для доставки продукції. Незайвими будуть і менеджери з продажу - вони зможуть довести потенційним клієнтам необхідність надійної залізних дверей, тим самим забезпечивши бізнесу хороший прибуток.

Реклама

Як будь-який інший бізнес, виробництво дверей з металу потребує реклами. В середньому, реклама недорогих дверей буде коштувати підприємцю мінімум 12 тисяч гривень на рік, реклама ж дорогих дверей обійдеться мінімум в 50 тисяч. Одним з найбільш дорогих дверей вважається виставлення зразків виробництва в великих будівельних гіпермаркетах.

Дешеві двері активно рекламуються в Інтернеті, а також за допомогою преси і листівок. Можна також замовити рекламу дверей по телебаченню, проте останнім часом вона менш затребувана, ніж інтернет-реклама. Грамотним вкладенням буде створення власного інтернет-сайту.

Документація

Для того щоб зайнятися виробництвом металевих дверей, необхідно зібрати значний документаційного пакет. Перш за все, необхідно зареєструвати ІП і оформити ліцензію на будівельну діяльність, а вироблені двері повинні будуть мати сертифікат якості. Якщо ж двері позиціонуються як «протипожежні», то необхідний також сертифікат пожежної безпеки. В середньому, весь документаційний пакет буде коштувати підприємцю мінімум 10 тисяч гривень.

Ринок збуту металевих дверей

Бізнес по виробництву дверей завдяки великій кількості потенційних клієнтів. В першу чергу, ними стають мешканці новобудов, які хочуть убезпечити свої квартири від злодіїв. Металеві двері також користуються великим попитом у орендарів офісів, зроблених з колишніх житлових квартир. До того ж багато мешканців хочуть поміняти старі і слабкі двері в квартирах, які дісталися їм у спадок від родичів.

Прибуток і окупність виробництва

Необхідний початковий капітал для бізнесу з виробництва металевих дверей становить мінімум 700 тисяч гривень - це сума з урахуванням оренди приміщення, закупівлі обладнання, реклами, першої зарплати персоналу і витратних засобів. Середня чиста щомісячний прибуток від виробництва буде становитиме 2000 доларів, таким чином, стартовий капітал окупиться вже за 10 місяців.

Надійні вхідні двері сьогодні користуються великим попитом, тому вхідних металевих дверей є дуже прибутковим бізнесом, який окупається в короткі терміни. А незначна кількість вимог до робочого приміщення і мінімум персоналу роблять цей бізнес ще більш привабливим для підприємців.

Відео по темі: