Як відкрити виробництво сендвіч-панелей

Різнобарвні сендвіч-панелі

Швидкомонтовані будівлі стають все більш популярними, і одна з головних особливостей їх будівництва - використання сендвіч-панелей. Цей матеріал складається з трьох шарів: утеплювача посередині і двох жорстких матеріалів по краях. Його використання дозволяє помітно прискорити будівництво, тому виробництво сендвіч-панелей стає дуже прибутковим бізнесом з швидкою окупністю.

Зміст статті:

  • приміщення
  • Устаткування для виробництва сендвіч-панелей
  • Сировина для виробництва сендвіч-панелей
  • Набір персоналу
  • способи реалізації
  • документація
  • Окупність і прибуток

Приміщення

Для того щоб виготовляти сендвіч-панелі, вам знадобиться орендувати виробниче приміщення з площею не менше 1500 квадратних метрів. В цьому приміщенні (заводі) необхідно підтримувати температуру не менше 17 градусів, тому хороша система опалення обов'язкове.

Цех для панельного виробництва також має потребу в гарній вентиляції, а висота стель повинна бути не менше чотирьох метрів.

Устаткування для виробництва сендвіч-панелей

Виготовлення сендвіч-панелей зажадає закупівлі спеціальної лінії устаткування. Перш за все, це стан прокату і розмотує барабан, а також механічний прес, приймальний стіл і автоматична система управління. Додатковим обладнанням стануть інструменти для замків та.

Дане виробництво також потребує закупівлі спеціальних пристроїв для форміровкі щілин в ламелях. А крім основної лінії, необхідно придбати обладнання для підйому вантажів.

В цілому закупівля обладнання обійдеться вам мінімум в 3 мільйони гривень, однак можливо придбання старих агрегатів для виробництва. Тоді відсотків 15-20 від вартості обладнання.

Сировина для виробництва сендвіч-панелей

Необхідна для виготовлення сендвіч-панелей сировину можна умовно поділити на три основні категорії: листове покриття, матеріал для утеплення та склеюють кошти. В якості покриття найчастіше використовуються гіпсокартон і оцинкована сталь, останнім часом популярним став алюцинк - сплав цинку і алюмінію.

Утеплювачем може служити скловолокно або пінополіуретан, а також мінеральна вата, пінополістирол. Виходячи з того, якими будуть матеріали для шарів панелей, вибирається потрібний по консистенції клей.

Набір персоналу

Якщо обсяг сендвіч-панелей розраховується в межах 130 тонн, то необхідно буде найняти трьох або чотирьох співробітників. Для цілодобової роботи буде потрібно наймання восьми-десяти робочих. Робота з виготовлення панелей не вимагає спеціального навчання, тому немає потреби наймати висококваліфікованих фахівців.Крім виробничих робітників, знадобляться фінансовий директор, бухгалтер і менеджер з продажу. Якщо планується доставка продукції замовникам, необхідно найняти водіїв, бажано з власним транспортом, можна також домовитися про співпрацю з транспортною компанією - цей варіант найкраще підходить для невеликого виробництва, започаткування бізнесу.

Способи реалізації

Основна клієнтура бізнесу на сендвіч-панелях - будівельні організації. Найчастіше, це підприємства, що спеціалізуються на малоповерховому будівництві і. Сендвіч-панелі можна реалізувати і підприємствам з будівництва промислових будівель, різноманітних павільйонів.

Замовниками можуть стати також власники великих супермаркетів і магазинів - сендвіч-панелі активно використовуються в якості зовнішньої декорації будівель.

Документація

Бізнес на виробництві сендвіч-панелей вже досить серйозний, тому найкращим варіантом буде - така форма дає можливість відкриття фірми з унікальною назвою, що дуже важливо для проведення рекламної кампанії і великих продажів. Реєстрація ТОВ дозволить розширити бізнес і залучити солідних інвесторів, а для великого виробництва це просто необхідно. До того ж для реєстрації ТОВ документаційного пакет мінімальний.

Окупність і прибуток

Для відкриття такого бізнесу необхідний стартовий капітал не менше шести мільйонів гривень. У цю суму входить закупівля обладнання (від 2,5-3 млн гривень), закупівля сировини з запасом на місяць (1 млн), покупка вантажопідйомної техніки (ще близько 1 млн), а також доставка обладнання, його монтаж і настройка (500 тисяч гривень), витрати на реєстрацію ТОВ. Щомісячний прибуток складе близько 250 тисяч гривень, таким чином, стартові витрати окупляться за два роки.

Бізнес на виготовленні сендвіч-панелей приносить хороший дохід, і показники окупності досить гарні для. А відсутність особливої ​​документації і широкий ринок збуту роблять виробництво сендвіч-панелей ще більш привабливим бізнесом для підприємців.

Відео по темі: