Як відкрити виробництво цвяхів

Молоток, дошки і цвяхи

Гвоздь є кріпильним елементом, в основі конструкції якого лежить стрижень, на одному кінці якого розташована головка, а інший кінець загострений. Виробництво цвяхів виконується із сталевого дроту на спеціалізованому обладнанні.

Зміст статті:

  • види цвяхів
  • З чого почати виробництво цвяхів
  • Необхідне приміщення для виробництва цвяхів
  • Устаткування для виробництва цвяхів
    • Верстати для виробництва цвяхів (ціна)
  • Сировина для виробництва
    • Дріт для виробництва цвяхів
  • Рентабельність виробництва цвяхів

Види цвяхів

Існує чимало видів цвяхів, кожен з якого має своє вузьке застосування. Широкий асортимент цвяхів підрозділяється на: звичайні будівельні, дюкери, фінішні, шиферні, гвинтові, по бетону й металу, борін і покрівельні.

Зовні, різні види цвяхів відрізняються один від одного довжиною, формою, діаметром, а також способом обробки.

З чого почати виробництво цвяхів

Якщо ви всерйоз вирішили освоювати випуск цвяхів, вам, в першу чергу, необхідно підібрати оптимальну, для такого роду діяльності, організаційно-правову форму.

Ми б вам порадили зупинити свій вибір на типі «Приватний підприємець з формою оподаткування ЕНВД».

Необхідне приміщення для виробництва цвяхів

Виробництво цвяхів не зобов'язує підприємця ламати голову над вибором якогось спеціального цеху. Для цих потреб цілком прийнятним варіантом є сарай або гараж.

Обов'язковою вимогою є лише площа приміщення, яка повинна бути не менше 15-20 м2; наявність електрики (380 вольт) і обігріву.

Приміщення, яке відповідає даним вимогам, можна зняти в оренду за 8-10 тисяч гривень.

Устаткування для виробництва цвяхів

Верстати для виробництва цвяхів (ціна)

Для випуску цвяхів вам необхідно. Розрізняють верстати автоматичні і напівавтоматичні. Можна придбати як старий верстат, так і новий. Робочий старий верстат (б / у) вам обійдеться в 300-450 тис. Руб., Новий - в 500-700 тис.При придбанні обладнання можна істотно заощадити, купивши НЕ багатофункціональний верстат, а кілька верстатів-апаратів, які вкупі будуть виконувати функції одного багатофункціонального. Таким чином, вам вдасться заощадити приблизно в 2 рази.

Сировина для виробництва

Дріт для виробництва цвяхів

Як матеріал для випуску цвяхів застосовується середньовуглецеву або низьковуглецевий сталевий дріт. Різні види цвяхів випускаються з дроту різного діаметру. Дротове сировину являє собою 0,7-1,0-тонні котушки. Верстат, що має середні показники продуктивності, витрачає одну котушку дроту за 12-15 днів роботи, виробляючи при цьому 1,5-2 млн. Одиниць цвяхів.

цвяхів ми б порадили вам робити упор на цвяхи довжиною 120 мм. Як показує статистика, даний вид продукції (будівельні цвяхи) є найбільш популярним.

Дріт для 120 мм цвяхів повинна мати 1,2 мм в діаметрі, тонна такого сировини коштує близько 32-34 тис. руб.

Рентабельність виробництва цвяхів

Для роботи на обладнанні достатньо однієї людини. При середньому темпі в 125 кг цвяхів за годину роботи, 1 тонну продукції можна виконувати за 8-годинний робочий день. Як правило, оплата оператору верстата коливається в межах 1 тис. Руб. за кожну вироблену тонну.

Найбільш популярні 120 мм будівельні цвяхи мають вартість 55 тис. Руб. за 1 тонну. Виробляючи в середньому 20 тонн продукції щомісяця, виручка фірми буде дорівнює 1,1 млн. Руб., А собівартість продукції - 800-900 тис. Руб.

З різниці цих двох величин необхідно також відняти адміністративні витрати. В підсумку чистий прибуток складе близько 100 тис. руб. у місяць.

Обдумуючи відкриття такого роду бізнесу, слід усвідомлювати, що конкуренція в цій галузі дуже велика. Тому, в першу чергу, вам необхідно мати чіткі плани щодо ринків збуту вашої продукції.

Проте цвяхів є вельми вигідним підприємством, оскільки дозволяє прі не надвеликих обсягах виробництва отримувати чималий прибуток, маючи окупність - не менше півроку.