Ідеї прибуткового виробництва для малого бізнесу

Ідеї ​​виробництва для малого бізнесу

Багато хто хоче розпочати свою справу, але не знають як. У цій статті будуть описуватися деякі ідеї виробництва для малого бізнесу. Важливо пам'ятати, щоб продукт, який ви вирішили виробляти, не вимагав великих вкладень, а технологія виготовлення була досить простою.

Зміст статті:

  • Виробництво карбаміду пінопласту.
  • Виробництво поліетиленових пакетів.
  • Виробництво пінопласту.
  • Переробка шин автомобілів.

Виробництво карбаміду пінопласту.

Пінопласт карбаміду є досить новим продуктом на ринку, тому на даний момент його виробництвом займається не так багато заводів, а попит на нього зростає. Технологія виробництва карбомідних пінопласту досить проста. Для того щоб почати виробництво необхідно придбати міні-завод, що не так вже й дорого. Пінопласт карбаміду використовується для утеплення різних споруд, так як він характеризується низькою теплопровідністю. Цей матеріал є високоефективним і надійним, що підвищує попит на нього.

Виробництво поліетиленових пакетів.

Як ми всі знаємо, без пакетів не обійтися в побуті. Також вони необхідні при продажу товарів у магазинах та інших торгових точках. Тому зі збутом готової продукції не виникне особливих проблем. Звичайно, щоб почати виробництво пакетів необхідно мати початковий капітал, але його розмір не обов'язково повинен бути великим. В середньому машина з виготовлення пакетів варто близько 13 000 доларів.

Щоб почати виробництво необхідно близько тридцяти тисяч доларів. Але не варто лякатися, адже ці гроші повернуться до вас досить швидко за рахунок великого попиту на виготовлену продукцію. При організації виробництва для малого бізнесу є свої ризики. Але варто пам'ятати, що ви в будь-який момент зможете продати обладнання трохи нижче його початкової вартості.

Виробництво пінопласту.

Ще одна ідея виробництва для малого бізнесу це виготовлення досить популярного матеріалу в будівництві - пінопласту. Найчастіше його застосовують для обробки будівель з зовнішньої сторони. Заробляти на пінопласт можна в тому випадку, якщо відкрити свою лінію по його виробництву і укласти договір з будь-якої будівельної організацією про постачання їм своєї продукції. Така виробнича лінія може окупитися за кілька місяців.

Переробка шин автомобілів.

Автошини можна переробляти двома способами в крихту або мазут. Гумову крихту можуть використовувати різні підприємства, які можуть стати вашими майбутніми покупцями. Якщо ваша ціна буде прийнятною, то клієнти обов'язково знайдуться, так як попит на продукцію досить великий.

Мазут також користується попитом. Залежно від вашого вибору необхідно купити необхідне обладнання для виробництва. Обидва варіанти зажадають приблизно однакових витрат. Також необхідно орендувати невелике приміщення. Окупність такого підприємства досить висока, але перш ніж використовувати цю ідею, переконайтеся в тому, що в вашому місті є підприємства, які використовують гумову крихту. Інакше збути вироблену продукцію буде досить складно.

Перед тим як визначитися з конкретною ідеєю виробництва для малого бізнесу необхідно спробувати налагодити попередні зв'язку з потенційними клієнтами. Це покаже вам яка з ідей найбільш вигідна і може бути застосована в ваших обставин.