Кілька ідей виробництва, актуальних в даний час

Вогонь від палаючих пелет

Думаєте, власний бізнес під час кризи це далека і недосяжна мрія? Ідеї ​​виробництва, представлені нижче, переконають вас у протилежному. Мінімум вкладень і максимум прибутку - саме за цим принципом ми відібрали варіанти для вас!

Ідеї, які легко втілити в життя, знаходяться навколо нас. Просто подивіться на свій світ під іншим кутом, і ви відразу помітите те, чого йому не вистачає.

Зміст статті:

  • виробництво пелет
  • Виробництво мазуту з автопокришок
    • Вартість обладнання
  • Виробництво будиночків-будок
  • Виробництво сітки-рабиці
  • Виробництво деревного вугілля
  • Виробництво поліпропіленових мішків

Виробництво пелет

Пелети є гранульовані пресовані тирсу, які можна використовувати в двох напрямки. Перше - випускати і реалізувати їх в якості опалювального матеріалу. Це набагато економічніше, ніж опалювати будинок деревом, а відходи при згорянні у пелет набагато нижче, ніж у полін. Також пелети можна продавати як наповнювач для котячого туалету. Натуральний матеріал користується попитом, адже кожен господар домашньої тварини бажає дати улюбленцю краще.

Витрати і рентабельність

З огляду на те, що пелети виробляються з тирси, рентабельність виробництва коливається в межах 85-110%.

Устаткування для обійдеться приблизно в 250 тисяч гривень. Вартість одного кілограма котячого наповнювача з пелет варіюється від 40 до 70 гривень.

Виробництво мазуту з автопокришок

Ті, що прийшли в непридатність покришки для автомобіля просто викидають, не знаючи про те, що з цього гумового мотлоху можна добувати мазут. 5 тонн старих покришок дозволяють добути 2 тонни мазуту. Оптова ціна на останній коливається в районі 5-ти тисяч гривень за тонну.

Вартість обладнання

Відкривати цех з переробки автомобільних покришок варто в звичайному виробничому приміщенні, оренда якого в середньому обходиться в 10 тисяч гривень на місяць.

Вартість обладнання варіюється від 400 тисяч гривень до 900.

В середньому недорогий верстат по переробці обробляє 5-6 тонн покришок. Разом за місяць ви зможете отримати прибуток близько 300 тисяч гривень. Вичитуємо з цього орендну плату і оплату електроенергії, послуги вантажників і робітників - чистий прибуток становить 230-250 тисяч гривень. Виробництво окупиться за 2-3 місяці.

Виробництво будиночків-будок

Власники собак не проти порадувати своїх улюбленців красивою будкою, і явно захочуть придбати ту тепліше і красивіше. Чому б вам не почати свій бізнес з виробництва будок-будиночків, які частково будуть імітувати житло людини і радувати чотириногого вихованця?

Що потрібно знати і вміти

З обладнання вам знадобитися той мінімум, який дозволяє робити предмети з дерева, а так само для фарбування. Придумувати проект необов'язково, вони в достатку представлені в Інтернеті. Середні цифри з даної сфери виробництва наступні: на одну будку-будиночок йде приблизно 3 дні роботи і 1000 гривень, продається готовий виріб за 7000 тисяч. Хіба не вигідна ідея виробництва?

Виробництво сітки-рабиці

популярна як у садівників, так і у будівельників. Щорічно попит на неї зростає, що дозволяє заснувати бізнес, який буде мати успіх. В середньому, окупність коливається від 3-х до 6-ти місяців і залежить виключно від вашого вміння знаходити клієнтів.

початкові витрати

Важливим фактором при єзнаходження відповідної будівлі. Його площа повинна складати приблизно 30 квадратних метрів, необхідна електрична лінія працює під напругою 380 вольт.

Вартість обладнання починається від 25 тисяч гривень, проте увагу варто звернути на верстати вартістю в 50-70 тисяч гривень, вони здатні виробляти до 10 рулонів за добу. Ось і всі витрати, можна приступати безпосередньо до втілення цієї.

Виробництво деревного вугілля

Якщо ви думаєте, що потрібен тільки для мангалів, то дуже помиляєтеся. Він популярний і в будівельній галузі, і в якості опалювального матеріалу.

Відкрити своє виробництво можна за таких витратах. Приміщення від 10 тисяч гривень на місяць, піч для виробництва вугілля від 350 тисяч гривень. Врахуйте, що сюди треба додати витрати на оплату праці робітників і закупівлю сировини, приблизно 50 тисяч рулів в місяць.

Що стосується окупності, то за рік одна піч виробляє в середньому 150 тонн деревного вугілля. Щомісячний прибуток становитиме близько 80 тисяч гривень. Разом виробництво окупиться протягом року.

Виробництво поліпропіленових мішків

Поліпропіленові мішки потрібні у всіх сферах, їх продаж здатна приносити до 400 тисяч гривень на місяць. Для виготовлення ж необхідно затратити близько 700 тисяч гривень на обладнання і близько 50 тисяч гривень на закупівлю сировини. Додайте сюди вартість оренди, заробітну плату та інші витрати і окупності можна очікувати через півроку.

Тепер ви бачите, що актуальні існують? Почніть свій бізнес вже сьогодні, вибираючи роботу на себе.

Відео по темі: