Кілька ідей виробництва для малого бізнесу

Собаки лежать на меблях

Світовий ринок пропозиції послуг і виробництва всіляких товарів представлений як великими корпораціями, так і дрібними фірмами. Однак слід розуміти, що будь-який бізнес завжди починався з малого. У даній статті ми розглянемо найбільш цікаві ідеї виробництва для малого бізнесу.

Зміст статті:

  • виробництво пакетів
  • виробництво пінопласту
  • Виробництво гумової крихти та мазуту з автошин
  • Виробництво рибальської наживки
  • Виробництво паливних пелет
  • Виробництво меблів

Виробництво пакетів

пакети є тим товаром, яким гарантований постійний попит. Ця продукція є обов'язковим атрибутом в будь-якому торговому центрі, магазині продуктів або на ринку. Всі вони є потенційними клієнтами, які постійно потребують великих обсягах пакетів.

Відкриття підприємства з випуску пакетів має на увазі обов'язкове вкладення грошей в розвиток, однак ця сума не є астрономічною. Простий апарат з випуску пакетів коштує близько 10 тисяч доларів, а багатофункціональна лінія виробництва - 30 тисяч. Окупність проекту є дуже швидкою, т. К. Попит на пакети завжди дуже високий. Якщо навіть розвиток проекту у вас не здасться, обладнання завжди можна перепродати, втративши не більше 10% від його первинної вартості.

Виробництво пінопласту

Ідеї ​​виробництва часто зав'язані на випуску матеріалів, які використовуються при будівництві. Одним з таких матеріалів є пінопласт, який використовується як при обробці фасадів, так і при їх утеплення.

Якщо і обумовити з будівельними компаніями умови його поставки за оптовими цінами, є можливість добре заробити. Повноцінна виробнича лінія коштує близько 15000 доларів.

Виробництво пінопласту є відмінною задумкою для маломощностних підприємств, оскільки гарантує окупність за 3-4 місяці, при восьмигодинний робочий графік.

Виробництво гумової крихти та мазуту з автошин

Автомобільні шини є відмінним сировиною для виробництва гумової крихти і мазуту. Однак слід враховувати попит вашого регіону на крихту і мазут. Цілком можливо, що в вашому регіоні вигідніше буде продавати саме мазут.

Незважаючи на кінцевий вигляд матеріалу, вам необхідно обладнання, вартість якого становить близько 12000 - 13000 доларів. Як правило, перероблені 5 тонн покришок на добу дають можливість отримати 2 тонни мазуту. Така продуктивність дасть вам можливість заробляти близько 330 тисяч гривень щомісяця.

Чистий прибуток такого бізнес-проекту становить близько 250 тисяч гривень на місяць. Даний бізнес проект воістину є одним з кращих задумів для маломощностних підприємств.

Виробництво рибальської наживки

У наш час у людей існує безліч різних хобі, які мають на увазі вкладення грошей. Одним з таких хобі є рибалка. Крім покупки вудок та іншого обладнання, кожен рибалка потребує покупці черв'яків і опаришів. Безумовно, існує безліч магазинів для рибалок, які витрачають чималі гроші на закупівлю цієї сировини і доставку його в свої магазини. Саме тому відмінною ідеєю виробництва для малого бізнесу є вирощування наживки.

Вирощування наживки не є архіскладних заняттям, а пов'язані з цим процесом страшилки є казками монополістів даного ринку. 100 проданих 3-літрових банок опаришів на місяць здатні приносити близько 34000 гривень прибутку, 400 банок черв'яків - 6000, 1 тонна біогумусу від черв'яків - 7000 гривень. Сумарний чистий прибуток такого бізнесу може досягати понад 60 тисяч гривень, враховуючи малі масштаби виробництва.

Виробництво паливних пелет

Одним з найбільш ходових видів вторсировини є відходи лісопромисловості - тирсу. Якраз з них і виробляються пелети, що представляють собою горючі деревні гранули, широко використовувані в якості палива. Саме тому відмінною ідеєю виробництва для малого бізнесу є налагодження випуску пелет.

Виробнича лінія для випуску пелет коштує близько 1 млн. 800 тис. Руб. При 8-годинний робочий день і 6-денному робочому тижні сумарні витрати на виробництво і обслуговування становитимуть близько 30% від валового доходу. Залежно від придбаного виробничого обладнання, окупність бізнес-проекту складе від півроку до року.

Виробництво меблів

Як показує статистика, за останній час було відкрито велику кількість цехів по виробництву меблів. Дана тенденція обумовлена ​​широким попитом на дану продукцію і простотою її виготовлення. Зростання попиту на меблі намітився на початку 2000-их років і не спадає до сих пір, саме тому старт проекту з виробництва меблів є чудовою ідеєю для малого бізнесу.

Початковий капітал для такого роду проекту повинен бути в межах 3,5 мільйона гривень. Щомісячний прибуток становить близько 400 тисяч гривень і більше. Окупність бізнес-проекту по виробництву меблів становить близько одного року.

Серед безлічі прибуткових проектів ми постаралися викласти для вас найцікавіші і вигідні.

Відео по темі: