Франшиза кафе: 6 кращих франшиз кафе

франшиза кафе

У сучасній індустрії швидкого харчування франчайзинг поширений надзвичайно широко. Це пояснюється тим, що франшиза кафе як бізнес дуже вигідна і підприємцям, які отримують лояльних клієнтів і налагоджені механізми роботи з мінімальними вкладеннями, і для мереж швидкого харчування, які отримують можливість розвитку мережі і впізнаваності бренду. У статті розглянемо 6 найвигідніших франшиз кафе.

Зміст статті:

  • Франшиза кафе Papa John's (Папа Джонс)
  • Франшиза кав'ярні Double Coffee (Дабл Кофе)
  • Франшиза кафе «Чайнікофф»
  • Франшиза кав'ярні «Васабі»
  • Кав'ярня «Шоколадниця»
  • Кав'ярня Coffeeshop Company (Кофесшоп Компані)

Франшиза кафе Papa John's (Папа Джонс)

Франшиза мережі Papa John's обійдеться в 1 мільйон гривень, роялті (щомісячні відрахування) становить 7,5 відсотка. Всього для відкриття піцерії буде потрібно близько 9 мільйонів гривень. Чистий прибуток складе 350-380 тисяч гривень на місяць. Термін окупності: до двох років. Вимоги до приміщення для кафе є стандартними для закладів громадського харчування.

Франшиза кав'ярні Double Coffee (Дабл Кофе)

Вартість франшизи мережі ресторанів Double Coffee становить 1,6 мільйона гривень, щорічне продовження франшизи - 160 тисяч гривень, роялті встановлений в розмірі 5 відсотків від місячного обороту. Загальний обсяг інвестицій складе близько 8,5 мільйона гривень. Чистий прибуток: 300-360 тисяч гривень на місяць. Термін окупності: до двох років.

приміщення

Приміщення повинно розташовуватися в окремій будівлі і мати площу в 150-400 кв. метрів. Зовні має бути передбачено місце для парковки і місце для облаштування літньої тераси. У безпосередній близькості від закладу повинні розташовуватися зупинки громадського транспорту, магазини, громадські місця.

Франшиза кафе «Чайнікофф»

Вартість франшизи кафе становить 700 тисяч гривень, тоді як сумарний обсяг витрат на відкриття закладу складе близько 3 мільйонів гривень. Встановлений розмір роялті: 6 відсотків від виручки. Чистий прибуток: 200-250 тисяч гривень на місяць.

приміщення

Вимоги до приміщення для кав'ярень є стандартними для закладів швидкого харчування. Площа приміщення повинна становити не менше 100 кв. метрів, висота стель - не менше ніж 2,6 метра. Потрібні електрична лінія понад 10 кВт, водопровід, каналізація опалення, виділена лінія для підключення до інтернету.

Франшиза кав'ярні «Васабі»

Франшиза популярної мережі японських ресторанів обійдеться в 1,1 мільйона гривень, але роялті складе всього 4 відсотки від місячного обороту. Загальний обсяг інвестицій: 9 мільйонів гривень. Чистий прибуток: 400-550 тисяч гривень на місяць. Термін окупності: від півтора років. Площа приміщення для ресторану японської кухні повинна становити не менше 170 кв. метрів.

Кав'ярня «Шоколадниця»

Вартість франшизи кафе становить 4,2 мільйона гривень, а роялті - 7 відсотків на місяць. Сукупний обсяг інвестицій - 12,5 мільйона гривень. Чистий прибуток: 480-530 тисяч гривень на місяць. Термін окупності: від двох років.

приміщення

Площа приміщення для кав'ярні повинна становити не менше 120-ти кв. метрів. Приміщення повинно знаходитися в прохідному місці, можливе розміщення в торгових і розважальних центрах, аеропортах. Приміщення повинно бути оснащене водопроводом, каналізацією, електричною мережею 10-12 кВт, доступом в інтернет.

Кав'ярня Coffeeshop Company (Кофесшоп Компані)

Франшиза кав'ярні обійдеться в 1,7 мільйона гривень, роялті - 6 відсотків від місячного обороту. Сумарний обсяг інвестицій складе 12 мільйонів гривень, а чистий прибуток - 380-450 тисяч гривень на місяць. Термін окупності: близько 2,5 років. Площа приміщення кав'ярні формату LOUNGE повинна становити від 160-ти до 250-ти кв. метрів. Обов'язкові наявність водопроводу і каналізації, електричної лінії потужністю в не менше ніж 35 кВт, доступу в інтернет.

Яку б мережу з представлених ви не вибрали, пам'ятайте, що франшиза кафе є відмінним рішенням для вкладень, як для початківця, так і для досвідченого підприємця, дозволяючи отримувати стабільний дохід при мінімальних затратах і мінімальних же витратах на маркетинг.

Франшиза кафе. Відео: