Який бізнес можна відкрити за 5000 доларів?

Багато людей замислюются над тим, щоб започаткувати власну справу. Маючи на руках 5000 доларів, ви реально можете відкрити свій бізнес. Та перевагу треба надати тим, що найменше потребують найманих працівників.

Зміст статті:

Інтернет-магазин

Як би банально не виглядало, але це один з найкращих варіантів. Основною проблемою, в даному випадку, є вибір ніші. Яку саму обрати це матеріал для іншої статті і наразі не має відношення до нашої теми. Будемо вважати, що з тематикою ви визначились. Отже, давайте прикинемо які саме витрати на вас чекають.

  • домен (адреса вашого магазину) - в залежності від зони (.com, .com.ua, .dp.ua тощо) від 150 до 500 грн на рік.
  • хостинг (сервер для вашого магазину) - десь від 100 до 200 грн на місяць.
  • розробка магазину обійдеться десь в 1000$. Скоріш за все це буде на одній з систем управління контентом та типовий (але професійний, сучасний та зручний) шаблон магазину. Таке рішення дозволить вам запустити ваш онлайн-майданчик в короткий строк.
  • Реклама в пошуковій системі - від 1000$ до 2000$. Цього має вистачити щоб налаштувати рекламу та деякий час її "покрутити". Це дозволить одразу отримати перші замовлення та приблизно оцінити вартість та перспективи.
  • Помічник для наповнення товарами магазина ~ 300$ на місяць. Звісно, ви можете і самостійно це робити, але у вас будуть важливіші справи (постачальники, доставка, стратегія та розвиток тощо)

На даний момент ми "витратили" десь 3 - 3к5$, але не поспішайте радіти цьому. Бо ці розрахункі зроблені зроблені з урахуванням того, що кожен етап виконано з першого разу. Що, нажаль, часто не так